Nacházíte se na archivních stránkách Virtuálního Ďolíčku, klubový web naleznete na https://www.bohemians.cz.

Dukla Přibram - Bohemians Praha 3:0 (0:0)

V úvodu utkání byli zelenobílí aktivnější, ale nebezpečné centry Klaga, Petrouše a Šnajdra nenašly své adresáty. V 15.minutě se před Čalouna prokličkoval Petrouš, ale střelou z nevýhodnéhu úhlu jej nepřekvapil. Klokani pak vyklidili střed pole a útočit začali domácí, nebezpečně vypadal únik Kučery, ex-slávistický útočník ale nepřešel přes Vomáčku. Sudí Handlíř ve spolupráci s pomezním Polákem ale pískali jeden "faul" za druhým, takže nás Dukla nejvíce ohorožovala ze standardek, které ale zelnobílá obrana s přehledem odvracela. Ve 29.minutě atakoval v přerušené hře jeden z domácích borců Šnajdra, ale tato inzultace hlavního rozhodčího nezajimala. Klokani postupně vyrovnali hru, ale do poločasu se už nic zajímavého nestalo. Hned po půli ovšem ano, Hrbek našel rozběhnutého Kisela, který však v dobré pozici z 25 m ukvapeně vystřelil vedle. Za několik okamžiků zahrozila i Příbram, Kučera však Kuliče v našem malém nenašel. Největší šance zápasu se urodila v 52., kdy Kisel posadil balon na hlavu Klagovi, který ale z metru trefil jen Čalouna. V 67.minutě dostal po běžném souboji o míč druhou žlutou Kisel a Bohemka se zakopala na vlastní polovině. Když už to vypadalo, že remízu ubráníme, zasadil nám třináct minut před koncem gólový úder Otepka, kteý trefil přímý kop z 22 m přesně do Francúzovy levé šibenice. Další dvě branky přidali po kiksech Hrbka domácí Zušťák (87.) a Kulič (90.). Dukla tedy v remízovém a nepohledném utkání zvítězila 3:0, ačkoliv si za celý zápas nevytvořila jedinou stoprocentní šanci - to jsou paradoxy :-)